Klient

 
Wydarzenie/impreza

"SIEMENS w świecie kolorów, smaków i zapachów różnych kuchni świata"

 
Opis wydarzenia

Mieliśmy ogromną przyjemność organizacji i realizacji spotkania dla Partnerów Biznesowych firmy SIEMENS Sp. z o.o. Zaprosiliśmy Gości do uczestnictwa w spektaklu zapachów, smaków i kolorów; do czerpania przyjemności z przyrządzania i smakowania potraw, kolorytu składników i rozmów przy winie. Spotkanie rozpoczęliśmy od wprowadzenia Gości w klimaty kuchni francuskiej. Słowem wprowadzenia było omówienie szczegółowo programu, zasad bezpieczeństwa i podział Uczestników na grupy. Live Cooking czyli wspólne gotowanie odbywało się pod okiem wybitnego szefa kuchni, który między innymi komponował menu polskiego pawilonu na EXPO w Szanghaju.

Gotowanie niewątpliwie jest sztuką, ale nasz mistrz udowodnił, że nie jest to wcale takie trudne. Każdy tego wieczoru mógł się poczuć mistrzem kulinarnym, a my mu w tym pomogliśmy. Zaproszeni Goście zostali podzieloni na zespoły, które miały za zadanie przygotować konkursowe menu. Uczestnikom zapewnione zostało wszystko co potrzebne jest do gotowania. Dla każdego zespołu przygotowane zostały profesjonalne, w pełni wyposażone stanowisko (kuchenki, noże, deski, naczynia, produkty).

Przez cały wieczór Goście pracowali pod opieką kilku znanych kucharzy kucharzy. Otrzymali  rozpisane dokładnie prowansalskie menu z recepturami na dania. Mobilne nagłośnienie prowadzącego zapewniło Uczestnikom dopływ bieżących informacji. Dodatkowo zapewnione zostały artykuły higieniczne na stanowiskach typu czapki, fartychy, ręczniki jednorazowe i rękawiczki. Pod czujnym okiem specjalisty kuchni francuskiej, noże Gości poszły w ruch. Przygotowane potrawy oceniane były pod względem atrakcyjności tak wizualnej jak i smakowej. Dla Gości przygotowane było również stanowisko pokazowe VIP. W tym samym czasie kiedy Goście przygotowywali konkursowe menu, mistrz kuchni przygotowywał dokładnie to samo menu w formie pokazu. Po zakończeniu części pokazowej zaprosiliśmy Gości do stołów, by delektowali się zapachem, smakiem i kolorem dań przygotowanych przez samych siebie.

 
Obowiązki

Podejmując się współpracy przy organizacji i realizacji projektu dla firmy SIEMENS Sp. z o.o wiedzieliśmy, że duże wyzwanie stoi przed nami. I tak też było. Przywiązywaliśmy ogromną wagę do precyzji organizacji projektu zarówno na etapie przygotowań jak i jej przebiegu. W pracach nad projektem staraliśmy się maksymalnie odciążyć Klienta. Państwa czas był dla nas cenny, dlatego do minimum ograniczyliśmy formalności. Tworząc koncepcje staraliśmy się precyzyjnie dopasować scenariusz do potrzeb Klienta i specyfiki imprezy. Zaproponowaliśmy kilka innowacyjnych pomysłów, zaskakujac tym samym Klienta. Zadbaliśmy o wszytskie produkty, które musiały zarówno wyglądać jak i smakować. Zadbaliśmy o każdy szczegół bo wystrój miejsca i sprawność obsługi jest równie ważna jak jakość potraw.

 
Rezultat

Udało się stworzyć nowatorskie, nietradycyjnie, odkrywcze przedstawienie kulinarne, którego elementy oddziaływały na wszystkie zmysły odbiorców. Udało się stworzyć szczególną atmosferę i klimat sprzyjający biznesowym rozmowom. Towarzyszyła temu rozkosz podniebienia i lampka dobrego wina.

 
Referencje

Mieliśmy przyjemność współpracować z Agencją Autopodróżnicy EVENTS w zakresie projektu "SIEMENS w świecie kolorów, smaków i zapachów różnych kuchni świata". W czasie spotkania korzystaliśmy z usług kulinarnych oraz atrakcji rozrywkowych, mających na celu integrację zaproszonych Gości. Zarówno błuskawiczna, terminowa jak i kompetentna obsługa zlecenia są godne uznania i polecenia. Właśnie takiej obsługi oczekujemy od profesjonalistów. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze wspólpracy z Agencją Autopodróżnicy EVENTS i zamierzamy w przyszłości korzystać z usług tej firmy." Head of Comminications SIEMENS Sp. z o. o.

 
Galeria
tel. +48 12 395 32 74, e-mail: biuro@autopodroznicy.com
Copyrights: Agencja eventowa Autopodróżnicy Events.
Profesjonalna organizacja imprez dla firm. Wszelkie prawa zastrzeżone